Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz erhasgida.com. tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişleriniz, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Aynı gün kargo ürünleri saat 14:00 e kadar verilen siparişler için geçerlidir.Taahhüdümüz iş günleri içerisinde geçerlidir, hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.


Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

Doğu illerimiz için en geç 3 iş gününde,

Doğu dışındaki  il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 5 iş gününde,

Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

erhasgida.com firmasından kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler hizanvefabal mağazasına geri getirilecektir. 

Kargo Ücretleri

erhasgida.com internet sitemizden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 250 TL altında olan alışverişlerinizde ise kargo ücreti alıcıya aittir.