Mağazamıza Hoş Geldiniz

Erhas Süt Ürünleri
Süt ürünleri, tazeliği ve kalitesi ile öne çıkan ürünlerdir. Bu nedenle ürünlerimizi, en güvenli şekilde, doğru yere doğru zamanda ulaştırmak için çalışıyoruz. Doğallığa ve doğallıktan gelen ürünlere olan özenli yaklaşımımız başarımızın temelini oluşturur.

Sütün toplandığı noktadan başlayarak, sofralarınıza gelinceye kadar, tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartları, müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak yükseltilmiş kalite prensiplerimize göre üretilir, sofralara ulaşır.

Pazardaki başarımız kaliteye verdiğimiz önemi ürünlerimize en iyi şekilde yansıtmış olmamızın sonucudur.

Amacımız

Erhas Gıda olarak bakış açımız, süt ürünlerinin doğallığını olduğu gibi koruyarak, en hijyenik koşullarda işleyip
doğal lezzette ürünler üretmek ve bu doğal ürünlerimizi, en sağlıklı, en uygun ambalajlarla sofralarınıza ulaştırmaktır.
Image Client

MİSYONUMUZ

ERHAS GIDA

Ürünlerimizi en kolay yoldan modern usuller ile müşterilerimize sunmak, taze, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimize heskesin online olarak ulaşmasını sağlamaktır.

Image Client

VİZYONUMUZ

ERHAS GIDA

Taze, kaliteli, lezzetli ürünlere ulaşmak herkesin hakkıdır anlayışından yola çıkarak kaliteli süt ürünlerimizi en ücra köşedeki insan dahil herkese ulaştırmaktır.

Image Client

DEĞERLERİMİZ

ERHAS GIDA

%100 müşteri memnuniyeti esastır, Hızlı ve mükemmel hizmet önceliktir. En önemli sermaye para değil insandır. İş etiği kurallarına ve çevreye uygun davranmaktır.

Image Client

KALİTEMİZ

ERHAS GIDA

Kalite hususunda ‘‘ koşulsuz iade garantisi veriyoruz ’’ sloganını benimseyerek aslında sizlere sunduğumuz ürünlerimize ne kadar güvendiğimizi vurguluyoruz.

Neden Erhas Gıda?

Türkiye ve özellikle Doğu Anadolu’nun vazgeçilmez geçim ve üretim mesleği olan Süt Ürünleri; Anadolunun yüksek yaylalarındaki otlayan hayvanlardan elde edilen sütlerden doğallık anlayışını temel felsefe kabul edip bu eşsiz lezzeti siz değerli ve seçkin müşterilerimize sunuyoruz.

- Erhas Gıda | Süt Ürünleri - %100 Organik Ürünler

Erzurum’ın yüksek yaylalarında bulunan eşsiz bitkilerin içinde nektar olarak adlandırılan sıvının, arıların vücudunda salgılanan bazı enzimlerle işlenmesi sonucu elde edilen yoğun, dayanıklı ve vitamin deposu olan bu doğal balın siz değerli müşterilerimizin sofralarına aynı doğallık ve kalite ile ulaştırmaktır.

- Erhas Gıda | Doğal Bal - Zirvelere Ait Çiçeklerden

Farkındalık oluşturmak amacıyla “Kazançtan Önce Memnuniyet” sloganıyla başladığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla daima ileriye gideceğimizden şüphemiz yok.

- Erhas Gıda | Felsefemiz - Kazançtan Önce Memnuniyet